
MSRP: 65,45 €
MSRP: 55,00 €
incl. BTW, excl. Verzendkostenexcl. BTW, excl. Verzendkosten
Beschrijving
Zich prettig voelen, maar wel met stijl! Een extravagante wikkelvorm en een fijn strependesign harmoniëren met de mooie seringkleur – een eenmalig individueel pullovermodel!
U hebt nodig
“Cool Wool” (100% scheerwol, looplengte 160 m/50 g) van Lana Grossa: 550 (600) g grijspaars (kl. 2025); breinld. nr. 4 en 1 rondbreinld. nr. 4, 60 cm lang.
Naalden, knopen, accessoires zijn in de model pakketten niet aanwezig, aanwijzingen voor het breien, maar niet het tijdschrift, worden gratis per e-mail of in papieren vorm bijgeleverd!
Rondbreinaalden designer hout Multicolor LANA GROSSA, gemaakt van duurzaam berkenhout, pendikte 4,0 lengte 60cm
8,50 € incl. BTW, excl. Verzendkosten7,14 € excl. BTW, excl. Verzendkosten
Rondbreinaalden designer hout Multicolor LANA GROSSA, gemaakt van duurzaam berkenhout, pendikte 4,0 lengte 80cm
8,50 € incl. BTW, excl. Verzendkosten7,14 € excl. BTW, excl. Verzendkosten